انتخاب رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان رشت

به اطلاع کوهنوردان عزیز شهرستان رشت می‌رساند ،در جهت انتخاب رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان رشت اتاق فکری به درخواست هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گیلان و موافقت مسوول اداره ورزش و جوانان شهرستان تشکیل شد که در آن نمايندگانی از هشت باشگاه سطح شهر رشت ، کانون کوهنوردان گیلان، روسای بخش های تابعه هیأت شهرستان شامل خمام، سنگر، خشکیبیجار و کوچصفهان ، نمایندگانی از ورزشکاران شاخص، مربی و داور به انتخاب کمیته مربیان و نماینده ای از طرف سالن یادگار امام( مربیان صعودهای ورزشی) حضور دارند.
در جلسات تشکیل شده پس از بحث و استماع نظرات شرکت کنندگان این نتيجه حاصل گردید :
آقایان یا بانوانی که خود را واجد شرایط احراز ریاست هیأت شهرستان می‌بینند نسبت به معرفی خود به هیأت اقدام کنند تا از بین آنها طی آرای جمع ذکر شده در بالا انتخاب و به مسوول اداره ورزش شهرستان جهت ریاست پیشنهاد گردند. ریاست هیأت ورزشی شهرستان طبق آیین نامه ادارات ورزش و جوانان یک ساله است.
شرایط متقاضیان :
۱ حداقل سی سال سن و داشتن حسن شهرت به ارتباط و تعامل با نهاد های کوهنوردی شهر رشت
۲ ساکن رشت
۳ مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه برای آقایان
۴٫ داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
۵٫ حداقل پنج سال سابقه کوهنوردی و تشکیلاتی و مدیریت در کوهنوردی
۶٫ ارائه مدارک مرتبط با کوهنوردی در صورت دارا بودن
۷٫ دو قطعه عکس ۳*۴
مدارک فوق در داخل پاکت که روی آن نام و نام خانوادگی و آدرس محل سکونت و شماره تلفن قید گردیده، قرار گرفته و حداکثر تا تاریخ ۹ خرداد ۹۹ به دفتر هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان واقع در خیابان نامجو مجموعه ورزشی عضدی تحویل گردد یا در صندوق هیأت انداخته شود . در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با شماره تلفن ۰۹۱۱۳۳۲۰۲۸۸ آقای حمید قنوعی دبیر اتاق فکر انتخاب رییس هیات شهرستان رشت تماس حاصل فرمایید

کانال “هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گیلان”
Channel ️🆔 ➡️ @gilanclimb