برگزاری مسابقه اسکای رانینگ در شهرستان تالش

 

مسابقه اسکای رانینگ در شهرستان تالش در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، آزاد و پیشکسوتان با همکاری هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گیلان ، هیات کوهنوردی تالش و با مدیریت و هماهنگی کامل باشگاه اسکی کوهستان هفت قله در ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
در این مسابقه که ۹۸ شرکت کننده از استان های مختلف و یک نفر شرکت کننده نیز از کشور فرانسه حضور داشتند ، در منطقه سه تپه شهرستان تالش برگزار شد.
در پایان کار نتایج زیر حاصل شد:
*در رده سنی نوجوانان در بخش دختران تبسم قلی پور و مانا علاقمندی به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند.
*در رده سنی نوجوانان در بخش پسران نیز مهدی حسینی از گیلان، ایلیا ایزدخواه از تهران، مهران پورنصیر از تهران به ترتیب اول تا سوم شدند و پارسا چراغی از تهران نیز چهارم شد.
*در رده سنی جوانان نیز در بخش مردان معین مایل از خراسان رضوی رتبه اول را کسب کرد و عبدالرحمان قزاق از آذربایجان غربی رتبه دوم، امیرعلی حسینی از گیلان رتبه سوم و مبین مایل از خراسان رضوی رتبه چهارم را کسب کرد.
*در بخش آزاد نیز سحر نمودیان از تهران مقام اول را کسب کرد و ارمغان پور حسینی از تهران و فرناز ستایشی نیا هر دو از از تهران به ترتیب دوم و سوم شدند. نسترن نور محمدی از خراسان رضوی نیز به مقام چهارم دست یافت.
*در رده سنی آزاد در بخش مردان علی قره نمینی از کردستان اول شد .رضا عزیزان از گیلان رتبه دوم را کسب کرد و امیرحاتمی و عیسی چنارانی هر دو از خراسان رضوی مقام های سوم و چهارم را کسب کردند.
*در بخش پیشکسوتان این مسابقه از میان بانوان شرکت کننده تهمنیه علیدوست و فهمیه صدری هر دو از گیلان به ترتیب مقاوم های اول و دوم را کسب کردند.
*در بخش مردان نیز در رده پیشکسوتان هادی یعقوبی از خراسان رضوی مقام اول را کسب کرد و غلامرضا ابروش و عزیز نوری که هر دو از گیلان شرکت داشتند به ترتیب مقام های دوم و سوم مسابقه دست یافتند.
در مراسم اهدای جوایز ، مسوولینی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، اداره ورزش و جوانان شهرستان تالش و نیز نمایندگانی از سوی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گیلان حضور داشتند .